Výroční zpráva za školní rok 2021 - 2022

Výroční zpráva ZUŠ Viléma Wünsche, Šenov za školní rok 2021/2022

Školní vzdělávací program 5

Datum uveřejnění: 25. srpna 2022

Školní vzdělávací program Základní umělecké školy Viléma Wünsche, Šenov - verze 5.

Přehlídka prací žáků multimediální tvorby

Všechny fanoušky multimediální tvorby zveme na přehlídku celoroční práce žáků výtvarného oboru s tímto studijním zaměřením. Přehlídka proběhne v úterý 20. září 2022 v 17.00 hodin v sále restaurace Horakůvka. Podrobný program naleznete v detailu článku.

Upozornění pro zákonné zástupce žáků

Dle Školního řádu jsou zákonní zástupci žáků povinni uhradit úplatu za vzdělávání nejpozději před zahájením vyučování.

Druhý obor

Druhý obor povolí žákům ředitelka školy pouze v případě MIMOŘÁDNÝCH studijních výsledků v prvním oboru.
Vlasta Urbášková, ředitelka školy

Nauka o hudbě - povinný předmět

V základním uměleckém vzdělávání je Nauka o hudbě povinným předmětem pro všechny žáky studující  hudební obor. Zameškané hodiny musí být prokazatelně omluveny. Ředitelka má právo vyloučit žáka z důvodu neplnění povinností, které jsou uvedeny ve Školním řádu  (část první, oddíl III.).

Vlasta Urbášková, ředitelka školy

Hledáme pedagoga hry na klavír

ZUŠ Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2 hledá pedagoga hry na klavír s možností nástupu od 1. září 2022. Nabízíme částečný pracovní úvazek 6 hodin (4 žáci + 2 hodiny korepetice). Uchazeči o tuto pozici mohou kontaktovat ředitelku školy paní Vlastu Urbáškovou telefonicky na čísle +420 723 873 673. Strukturovaný životopis s kontaktními údaji prosím zasílejte na e-mail zus.senov@seznam.cz.

Klavírní přehlídka žáků 4. ročníku

Jako každý rok i letos budete mít možnost si poslechnout výkony nejlepších klavíristů naší školy. Těšíme se na vaši návštěvu.

Informace o ochraně osobních údajů zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání

Datum uveřejnění: 18. března 2022

Informace o ochraně osobních údajů je poskytována pro plnění právních povinností v článcích 12 až 14 obecného nařízení. Tento dokument je veřejný a slouží k Vašemu řádnému informování o rozsahu, účelu, době zpracování osobních údajů a k poučení o Vašich právech v souvislosti s jejich ochranou.

Makrofotografie

Již od roku 2013, kdy bylo studijní zaměření Multimediální tvorba otevřeno, jsem si velice přála zakoupit pro účely výuky makroobjektiv na fotografování detailů. Škole se podařilo vytoužený objektiv zakoupit až v listopadu 2021. Udělalo mi velkou radost, když se žáci pustili s velkou vervou do fotografování kusů skla a krásně pracovali se světlem. Myslím, že všichni, kteří si prohlédnou jejich práci ve fotogalerii, budou příjemně překvapeni, jak tyto prvotiny dobře dopadly.
Eva Malicherová, učitelka multimediální tvorby