Výpis všech článků

Šampiónka Gabinka

Gabriela Sara Niecová má, zdá se, velmi úspěšný rok. Nejprve získala ve hře na housle 1. místo s postupem v okresním kole soutěže ZUŠ ČR. Krátce na to se umístila na 2. místě v mezinárodní houslové soutěži „O cenu Václava Krůčka“. Jen tak pro radost si odskočila se svým panem učitelem zahrát seniorům ve Václavovicích, aby byla skvěle rozehraná na krajské kolo. Podařilo se jí vybojovat krásné 2. místo v úterý 9. 4. 2024, ke kterému si srdečně blahopřeji a už teď se těším na její vystoupení na Koncertě nejlepších žáků, který se rychle blíží. 
Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Jarní koncert učitelů a jejich hostů

V pondělí 25. března 2024 proběhl v sále školy Jarní koncert učitelů a jejich hostů za hojné účasti šenovské veřejnosti. Společně jsme si vychutnali nádherné tóny a zasmáli se od srdce humornému průvodnímu slovu paní Rozsypalové a pana Tomeše. Zcela jistě jsme přilákali sluníčko a jarní atmosféru do našeho města a již teď se těšíme na další koncerty, které naleznete v plánu našich akcí.
Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Koncert nejlepších žáků školy 2024

Srdečně zveme širokou veřejnost na koncert našich nejlepších žáků, který proběhne v pondělí 22.4.2024 v 17.00 hodin v sále školy. Na koncertě vystoupí žáci, kteří se umístili v soutěži ČR a v mezinárodní houslové soutěži. Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Přehlídka prací žáků multimediální tvorby

Všechny fanoušky multimediální tvorby zveme na přehlídku celoroční práce žáků výtvarného oboru s tímto studijním zaměřením. Přehlídka proběhne ve středu 22. května 2024 v 17.00 hodin v sále restaurace Horakůvka. 

Úspěch v Mezinárodní houslové soutěži "O cenu Václava Krůčka"

Gratuluji Gabriele Saře Niecové k mimořádnému úspěchu. Kromě toho, že v okresním kole soutěže ZUŠ získala 1. místo s postupem do krajského kola, se jí podařilo vybojovat také 2. místo v Mezinárodní houslové soutěži „O cenu Václava Krůčka“, která proběhla 16 . - 17. 3. 2024 v Novém Jičíně. Děkuji Gabriele za její skvělý výkon a vzornou reprezentaci naší školy. Zvláštní poděkování patří jejímu pedagogovi koncertnímu mistrovi Moravského divadla v Olomouci Petru Kupkovi za jeho obětavou práci a MgA. Kateřině Ondrušíkové za znamenité klavírní doprovody, díky jejichž společnému úsilí mohla stát žákyně šenovské ZUŠky na stupních vítězů.
Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Úspěchy kytarového oddělení 2024

Gratulujeme našim šampiónům, kteří nám vybojovali krásná umístění v okresním kole soutěže ZUŠ, a přejeme všem mnoho úspěchů do budoucna. Jakub Kořínek a Matěj Novotný získali 1. místo s postupem do krajského kola. Nikola Lochmanová a David Vydra získali 2. místo.
Za velký úspěch považujeme výkon Kytarového kvartetu ve složení Jakub Hess, Klára Chomisteková, Natálie Šmídová, Ondřej Šplíchal, který se umístil na 1. místě s postupem. Děkuji pedagogům Bc. Martinu Tomešovi a Davidu Papalovi za jejich obětavou práci a vzornou reprezentaci školy. Žákům postupujícím do krajského kola držíme palce a super extra fandíme!!! 
Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Úspěchy houslového oddělení 2024

Blahopřeji houslovému oddělení k velkému úspěchu v okresním kole soutěže ZUŠ ČR. Vanesa Motáková a Gabriela Sara Niecová se umístily na 1. místě a Nikol Chamrádová získala 3. místo. V naší škole se hře na housle v současné době věnuje pouze 6 žáků. Máme velké štěstí, že se jim obětavě věnuje koncertní mistr Moravského divadla v Olomouci pan Petr Kupka. Děkuji všem soutěžícím za skvělou reprezentaci naší školy a přeji jim do budoucna mnoho dalších úspěchů. Panu učiteli a korepetitorce MgA. Kateřině Ondrušíkové děkuji za jejich maximální nasazení.
Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Zásady ochrany osobních údajů Základní umělecké školy Viléma Wünsche

Datum uveřejnění: 1. února 2024

Tento dokument je veřejný a slouží k Vašemu řádnému informování o tom, jaké jsou zásady zpracování a ochrany osobních údajů v naší organizaci.

Výroční zpráva o činnosti v oblasti poskytování informací 2023

Datum uveřejnění: 31. ledna 2024

Výroční zpráva o činnosti Základní umělecké školy Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2 v oblasti poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, za kalendářní rok 2023.
 

Objektiv 2023

Blahopřejeme žákyni studijního zaměření Multimediální tvorba Natálii Müllerové,  které se podařilo získat 2. místo v krajském kole soutěže v technických dovednostech  "Objektiv 2023". Téma VI. ročníku soutěže bylo „Geometrie v architektuře“.  Vítěznou fotografii s názvem „Místo činu Poruba“ si můžete prohlédnout v detailu tohoto článku.

Celkový počet článků: 94


Další informace

  • IČ: 60802154
  • DIČ: CZ60802154
  • Číslo účtu: 1683825339/0800
  • Peněžní ústav: Česká spořitelna, a.s.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní umělecká škola
Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2

Zámecká 2
739 34  Šenov

Telefon: +420 776 179 035

E-mail: info@zus-senov.cz
www.zus-senov.cz

Více informací

Další informace