Výpis všech článků

Výstava prací žáků Multimediální tvorby

Srdečně zveme širokou veřejnost na výstavu prací žáků Multimediální tvorby. Výstava se nachází v prostorách restaurace Horakůvka a bude přístupná do 28. srpna 2020. Více informací naleznete v detailu článku.

ilustrace

Informace pro rodiče o zameškaných hodinách

Vzhledem k množícím se dotazům ze strany rodičů ohledně zameškaných hodin, oznamujeme touho cestou, že do zameškaných hodin se budou započítávat pouze hodiny zameškané do začátku platnosti zákazu osobní přítomnosti žáků ve školách.

ilustrace

Obnovení provozu školy – výtvarný obor

Skupinová výuka výtvarného oboru bude opět zahájena v pondělí 25. 5. 2020. Výuka Komplexní výtvarné tvorby a Multimediální tvorby bude probíhat dle platného rozvrhu pro tento školní rok.
Podrobnější informace k harmonogramu uvolňování opatření naleznete zde:
http://www.msmt.cz/harmonogram-uvolnovani-opatreni-v-oblasti-skolstvi

Volná místa v multimediální tvorbě

Oznamujeme že v červnu 2020 ukončí studium větší počet absolventů I.cyklu a uvolní se místa pro zájemce o studium v nadcházejícím školním roce. Přihlášky přijímáme již nyní. Uchazeči je mohou vyplnit ON-LINE na tomto webu v sekci PRO RODIČE.

ilustrace

Nauka o hudbě - samostudium

Vážení rodiče, snažíme se, aby výuka v době nouzového stavu alespoň v omezené míře pokračovala formou samostudia. V sekci "Pro rodiče" naleznete úplně dole v oddílu "Materiály ke stažení" soubory s názvem "Nauka o hudbě - samostudium". Učivo je rozdělené podle jednotlivých ročníků. Pro vyhledání můžete využít i tuto adresu:
https://www.zus-senov.cz/cs/materialy-ke-stazeni.html
Děkujeme vám za spolupráci a věříme, že společnými silami vše zvládneme. 

ilustrace

Opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru

Od středy 11.března 2020 je ZUŠ Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2 UZAVŘENA na základě opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru.
Toto opatření platí DO ODVOLÁNÍ. Podrobné informace naleznete v detailu šlánku.

Informace vedení školy

Vážení zákonní zástupci, v souvislosti se zvyšujícím se rizikem zavlečení infekce novým koronavirem SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění COVID-2019, upozorňujeme, že KHS Moravskoslezského kraje vydala doporučení, jak postupovat po návratu z lokalit výskytu dané nemoci, jako např. italská Lombardie a Benátsko, Jižní Korea nebo Čína. Podrobné informace naleznete v detailu článku...

Objektiv 2019

Blahopřejeme žákyni studijního zaměření Multimediální tvorba Berenice Haladové ke krásnému 1. místu, které se jí podařilo získat v II.ročníku krajského kola soutěže v technických dovednostech na téma "Objektiv".

Není pes jako pes

V září 2019 jsme se inspirovali díly dadaistů. Jejich tvorba byla reakcí na 1. sv. válku a vycházela z odporu proti válečným hrůzám. Dadaisté se snažili vyburcovat společnost a upozornit na nesmyslnost masového zabíjení uměleckým protestem - provokujícími a nesmyslnými výtvarnými díly. Nejprve jsme nakreslili psy a jejich těla rozstříhali na několik dílů, pak si každý žák náhodně vybral různé části a nová plemena byla na světě…

Pocity a vnitřní stavy

V říjnu 2019 jsme se vrhli na kreativní portrét. Zabývali jsme se našimi pocity a vnitřními stavy. Nejprve jsme si promysleli kreslený návrh. Nebylo vůbec snadné přiřadit k pocitům vhodné barvy i kreslené vzory. Pak jsme se vyřádili malířsky, s foťákem a dokonce i herecky…

Celkový počet článků: 48


Další informace

  • IČ: 60802154
  • DIČ: CZ60802154
  • Číslo účtu: 1683825339/0800
  • Peněžní ústav: Česká spořitelna, a.s.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní umělecká škola
Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2

Zámecká 2
739 34  Šenov

Telefon: +420 596 887 421

E-mail: zus.senov@seznam.cz
www.zus-senov.cz

Více informací

Další informace