Úspěchy v soutěžích

Objektiv 2023

Blahopřejeme žákyni studijního zaměření Multimediální tvorba Natálii Müllerové,  které se podařilo získat 2. místo v krajském kole soutěže v technických dovednostech  "Objektiv 2023". Téma VI. ročníku soutěže bylo „Geometrie v architektuře“.  Vítěznou fotografii s názvem „Místo činu Poruba“ si můžete prohlédnout v detailu tohoto článku.

Fotosoutěž 2023 na téma VEČERNÍ FOTOGRAFIE

Blahopřejeme žákyni výtvarného oboru k umístění ve fotosoutěži na téma Večerní fotografie. Žákyně studijního zaměření „Multimediální tvorba“ Natálie Müllerová získala 6. místo v kategorii do 18 let, ve které bylo celkem přihlášeno 215 fotografií.

Objektiv 2022

Blahopřejeme žákovi studijního zaměření Multimediální tvorba Jakubovi Müllerovi k 1. místu, které se mu podařilo získat v krajském kole soutěže v technických dovednostech  "Objektiv 2022". Vítěznou fotografii s názvem Polní kvítí si můžete prohlédnout v detailu tohoto článku.

Objektiv 2019

Blahopřejeme žákyni studijního zaměření Multimediální tvorba Berenice Haladové ke krásnému 1. místu, které se jí podařilo získat v II.ročníku krajského kola soutěže v technických dovednostech "Objektiv 2019".

Fotosoutěž 2018 na téma PŘÍRODA KOLEM NÁS

Blahopřejeme žákyni výtvarného oboru k umístění ve fotosoutěži na téma Příroda kolem nás. Žákyně studijního zaměření „Multimediální tvorba“ Claudie Karin Tichá získala 4. místo v kategorii do 18 let, ve které bylo celkem přihlášeno 441 fotografií.

YOUNGFOTO 2018

Máme radost z úspěchu našich žákyní, které se umístily v celorepublikové soutěži pro mladé fotografy ve věku od 11 do 18 let s názvem YOUNGFOTO 2018. Téma bylo „Portrét 100x jinak. Berenika Haladová získala 3.místo v kategorii mladší první stupeň a Stella Zettlitzová 3.místo v kategorii starší první stupeň.

YOUNGFOTO 2017

V únoru 2017 jsme zakoupili 4 digitální zrcadlovky v hodnotě 92 tis. Kč. Díky kvalitní technice a také šikovnosti žáků jsme se již po pár měsících mohli radovat z fotografických úspěchů. Vojtěch Halada získal 1. místo a Jan Holuša 3. místo v kategorii základních uměleckých škol.

Fotosoutěž 2017 na téma ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA

Žáci studijního zaměření „Multimediální tvorba“ se zúčastnili fotosoutěže na téma „Škola základ života, kterou pořádala ostravská Střední průmyslová škola stavební za finanční podpory MŠMT.  Žákyně 2. ročníku MMT Natálie Šáchová získala 5. místo v kategorii do 18 let, celkem bylo přihlášeno 126 fotografií.

YOUNGFOTO 2016

Velkým úspěchem roku 2016 bylo umístění žáka Pavla Kunce ve fotografické soutěži YOUNGFOTO, kde získal 3. místo v kategorii základních uměleckých škol se svou makrofotografií pampelišky.

Fotosoutěž 2014 na téma ČLOVĚK A ARCHITEKTURA

V roce 2014 přihlásili žáci Multimediální tvorby své fotografie do fotosoutěže pod názvem Člověk a architektura. Zdeněk Tomis se umístil na 5. místě se svou fotografií Ulice ve Frýdku v kategorii soutěžících do 18 let. Konkurence byla velká, celkem bylo do soutěže přihlášeno 310 fotografií.