Přijímací řízení pro školní rok 2019-2020

Oznamujeme, že přijímací řízení pro školní rok 2019/2020 již bylo ukončeno. Zbývá několik volných míst ve studijním zaměření "Hra na zobcovou flétnu", zájemci mohou zasílat přihlášky i během letních prázdnin. Podrobné informace k přijímacímu řízení  naleznete v sekci "Pro rodiče".

Koncert nejlepších žáků - duben 2019

Ve velmi příjemné atmosféře proběhl 25. dubna 2019 již tradiční koncert nejlepších žáků školy. Výkony všech účinkujících byly jako vždy vynikající. Paní ředitelka děkuje všem mladým hudebníkům za reprezentaci školy. Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Pozvánka na školní akce

Všichni se radujeme z krásy prvních jarních dnů a obdivujeme probouzející se přírodu. Naši žáci a učitelé nyní koncentrují svou pozornost především na přípravu třídních koncertů, klavírní přehlídky a několika absolventských koncertů. Výtvarníci nechtějí zůstat pozadu a pilně pracují na přípravě výstavy žáků Komplexní výtvarné tvorby a přehlídce žáků Multimediální tvorby. Zachovejte nám přízeň, těšíme se na velkou návštěvnost. Podrobné informace naleznete v plánu akcí.

Tvary skryté v hlíně

Učitelka výtvarného oboru se studijním zaměřením na Multimedální tvorbu Eva Malicherová zve širokou veřejnost na výstavu hravých keramických plastik, které budou instalovány v prostorách restaurace Horakůvka od 2.února 2019.

Pozvánka na výstavu

Milí rodiče,
přijměte osobní pozvání paní učitelky Mgr. Dariny Hruškové na velmi zajímavou autorskou výstavu pod názvem „Tělo a technika“, ke které přispěla svým dílem.
Výstava bude přístupná veřejnosti od 13. prosince 2018 ve Velkém světě techniky v Dolní oblasti Vítkovic. Podrobnější informace naleznete v detailu článku.

Co bychom potřebovali

Pokud byste doma při úklidu vyhazovali časopisy na křídovém papíru, kvalitní kalendáře, jednoduché keramické staré vázy bez ozdob, zvířecí lebky, keramické formy na pečení, moždíře, staré kovové nádobí, kožené prstové rukavice, klobouky, opasky, hračky, tak je prosím raději věnujte škole. Budou to skvělé objekty pro kresbu, malbu a fotografování. Vhodných modelů máme stále nedostatek. V této věci se obracejte na paní Malicherovou.