Poslední volná místa

V současné době zbývá jen několik posledních volných míst ve studijním zaměření Multimediální tvorba. 2. kolo přijímacích talentových zkoušek proběhne v pátek 16.9.2022 od 14.00 do 15.30 hodin. Přihlášky přijímáme do 13.9.2022. Kapacity ostatních studijních zaměření jsou již naplněny.

Vlasta Urbášková, ředitelka školy

Upozornění pro zákonné zástupce žáků

Dle Školního řádu jsou zákonní zástupci žáků povinni uhradit úplatu za vzdělávání nejpozději před zahájením vyučování.

Kapacita žáků pro školní rok 2022-2023 je již naplněna

Těší nás velký zájem veřejnosti o studium v naší základní umělecké škole. Přestože je v současné době kapacita hudebního i výtvarného oboru naplněna, mohou uchazeči o studium zasílat on-line přihlášky ke studiu v následujícím školním roce 2023/2024. Podrobné informace k přijímacímu řízení naleznete na webu školy v sekci pro rodiče.

Druhý obor

Druhý obor povolí žákům ředitelka školy pouze v případě MIMOŘÁDNÝCH studijních výsledků v prvním oboru.
Vlasta Urbášková, ředitelka školy

Nauka o hudbě - povinný předmět

V základním uměleckém vzdělávání je Nauka o hudbě povinným předmětem pro všechny žáky studující  hudební obor. Zameškané hodiny musí být prokazatelně omluveny. Ředitelka má právo vyloučit žáka z důvodu neplnění povinností, které jsou uvedeny ve Školním řádu  (část první, oddíl III.).

Vlasta Urbášková, ředitelka školy

Hledáme pedagoga hry na klavír

ZUŠ Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2 hledá pedagoga hry na klavír s možností nástupu od 1. září 2022. Nabízíme částečný pracovní úvazek 6 hodin (4 žáci + 2 hodiny korepetice). Uchazeči o tuto pozici mohou kontaktovat ředitelku školy paní Vlastu Urbáškovou telefonicky na čísle +420 723 873 673. Strukturovaný životopis s kontaktními údaji prosím zasílejte na e-mail zus.senov@seznam.cz.

UPOZORNĚNÍ - dřívější ukončení školního roku

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu rozsáhlé rekonstrukce budovy školy při níž nelze zajistit bezpečný pobyt žáků souhlasí MŠMT s ukončením školního roku dne 17. června 2022.v souladu s § 24 ods. 3 zákona č. 561/2004 Sb.  Děkujeme za pochopení.

Kontrolní okruhy k ústní klasifikaci z Nauky o hudbě I. pololetí 2021/2022

V detailu článku naleznete podrobné informace k ústní klasifikaci z Nauky o hudbě za I. pololetí školního roku 2021/2022. V sekci Materiály ke stažení si vše můžete stáhnout ve formátu PDF.

Covid ve škole - Kdo o čem rozhoduje?

Podrobné informace jsou uvedeny v detailu článku.

Nemocné dítě do školy nepatří

Nemocné dítě do školy nepatří ani dítě v karanténě nesmí navštěvovat ZUŠ. Žádáme rodiče o zodpovědný přístup. Pedagogové po domluvě ochotně zameškané hodiny nahradí. Děkujeme za pochopení.