PF 2019

Krásné prožití vánočních svátků a v novém roce mnoho zdraví, štěstí, spokojenosti a životních úspěchů Vám přeje Vlasta Urbášková s kolektivem.

Pozvánka na výstavu

Milí rodiče,
přijměte osobní pozvání paní učitelky Mgr. Dariny Hruškové na velmi zajímavou autorskou výstavu pod názvem „Tělo a technika“, ke které přispěla svým dílem.
Výstava bude přístupná veřejnosti od 13. prosince 2018 ve Velkém světě techniky v Dolní oblasti Vítkovic. Podrobnější informace naleznete v detailu článku.

Co bychom potřebovali

Pokud byste doma při úklidu vyhazovali časopisy na křídovém papíru, kvalitní kalendáře, jednoduché keramické staré vázy bez ozdob, zvířecí lebky, keramické formy na pečení, moždíře, staré kovové nádobí, kožené prstové rukavice, klobouky, opasky, hračky, tak je prosím raději věnujte škole. Budou to skvělé objekty pro kresbu, malbu a fotografování. Vhodných modelů máme stále nedostatek. V této věci se obracejte na paní Malicherovou.