Nemocné dítě do školy nepatří

Nemocné dítě do školy nepatří ani dítě v karanténě nesmí navštěvovat ZUŠ. Žádáme rodiče o zodpovědný přístup. Pedagogové po domluvě ochotně zameškané hodiny nahradí. Děkujeme za pochopení.

Přijímací řízení pro školní rok 2021/2022 je již ukončeno

Těší nás velký zájem veřejnosti o studium v naší základní umělecké škole. Přestože je v současné době kapacita hudebního oboru i výtvarného oboru pro školní rok 2021/2022 naplněna, mohou uchazeči o studium zasílat on-line přihlášky i nadále. Uchazeči budou následně evidování v pořadníku a kontaktováni až v případě, kdy dojde k uvolnění místa, což je v době zahájení školního roku velmi časté.

Úplata za vzdělávání v době uzavření školy nebude vrácena

V základních uměleckých školách veřejných zřizovatelů je úplata podle vyhlášky stanovena na celý školní rok a vrací se jen ve vymezených případech, mezi které dočasné uzavření škol nepatří. Na vrácení části úplaty tedy není právní nárok. Podrobnější informace naleznete zde: http://www.msmt.cz/faq-nejcastejsi-dotazy-k-aktualnim-opatrenim-ke-koronaviru

Co bychom potřebovali

Pokud byste doma při úklidu vyhazovali časopisy na křídovém papíru, kvalitní kalendáře, jednoduché keramické staré vázy bez ozdob, zvířecí lebky, keramické formy na pečení, moždíře, staré kovové nádobí, kožené prstové rukavice, klobouky, opasky, hračky, tak je prosím raději věnujte škole. Budou to skvělé objekty pro kresbu, malbu a fotografování. Vhodných modelů máme stále nedostatek. V této věci se obracejte na paní Malicherovou.