Monika Kozmonová

Vyučuje hru na zobcovou a příčnou flétnu. Tomuto oboru se věnuje i na Základní umělecké škole v Ostravě – Zábřehu.

Petr Kupka

Vyučuje hru na housle. V současné době je zástupcem koncertního mistra v Moravském divadle v Olomouci.

Eva Malicherová

Vyučuje výtvarný obor se studijním zaměřením na Multimediální tvorbu.

Petr Miller

Vyučuje sólový zpěv. Od roku 1974 je sólistou operety Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

David Papala

Vyučuje hru na kytaru a zároveň působí jako učitel na Základní umělecké škole v Hlučíně.

Petr Pícha

Vyučuje v naší škole hru na příčnou flétnu, zobcovou flétnu a piccolu. V současné době působí v orchestru Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Karel Smyček

Vyučuje v naší škole hru na klarinet, saxofon a zobcovou flétnu.

YOUNGFOTO 2018

Máme radost z úspěchu našich žákyní, které se umístily v celorepublikové soutěži pro mladé fotografy ve věku od 11 do 18 let s názvem YOUNGFOTO 2018. Téma bylo „Portrét 100x jinak. Berenika Haladová získala 3.místo v kategorii mladší první stupeň a Stella Zettlitzová 3.místo v kategorii starší první stupeň.

Knížka o našem městě

Paní učitelka Malicherová se s žáky pokusila vytvořit fotografický a obrazový dokument o Šenově, který by zachytil jeho ráz v roce 2017. Díky spolupráci se starostou města byly obrázky žáků otištěny v stejnojmenné knize a také se objeví v šenovském kalendáři na rok 2018. Hlavním cílem bylo dopřát žákům zkušenost, že stejně jako slavný rodák Vilém Wünsche mohou v rodné obci i ony zanechat své umělecké stopy.

Martin Tomeš

Vyučuje hru na kytaru. Je absolventem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a Fakulty sociálních studií na Ostravské univerzitě.