David Papala

Vyučuje hru na kytaru a zároveň působí jako učitel na Základní umělecké škole v Hlučíně.

Petr Pícha

Vyučuje v naší škole hru na příčnou flétnu, zobcovou flétnu a piccolu. V současné době působí v orchestru Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Karel Smyček

Vyučuje v naší škole hru na klarinet, saxofon a zobcovou flétnu.

YOUNGFOTO 2018

Máme radost z úspěchu našich žákyní, které se umístily v celorepublikové soutěži pro mladé fotografy ve věku od 11 do 18 let s názvem YOUNGFOTO 2018. Téma bylo „Portrét 100x jinak. Berenika Haladová získala 3.místo v kategorii mladší první stupeň a Stella Zettlitzová 3.místo v kategorii starší první stupeň.

Knížka o našem městě

Paní učitelka Malicherová se s žáky pokusila vytvořit fotografický a obrazový dokument o Šenově, který by zachytil jeho ráz v roce 2017. Díky spolupráci se starostou města byly obrázky žáků otištěny v stejnojmenné knize a také se objeví v šenovském kalendáři na rok 2018.

Martin Tomeš

Vyučuje hru na kytaru. Je absolventem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a Fakulty sociálních studií na Ostravské univerzitě.

Soňa Trčková

Vyučuje sólový zpěv, hru na klavír a keyboard.

Bohumila Učníková

Vyučuje v naší škole hru na klavír.

Vlasta Urbášková

Je ředitelkou Základní umělecké školy Viléma Wünsche v Šenově od roku 1994. Vyučuje hru na klavír a violoncello.

YOUNGFOTO 2017

V únoru 2017 jsme zakoupili 4 digitální zrcadlovky v hodnotě 92 tis. Kč. Díky kvalitní technice a také šikovnosti žáků jsme se již po pár měsících mohli radovat z fotografických úspěchů. Vojtěch Halada získal 1. místo a Jan Holuša 3. místo v kategorii základních uměleckých škol.