Výpis všech článků

Zásady ochrany osobních údajů Základní umělecké školy Viléma Wünsche

Datum uveřejnění: 1. února 2024

Tento dokument je veřejný a slouží k Vašemu řádnému informování o tom, jaké jsou zásady zpracování a ochrany osobních údajů v naší organizaci.

Výroční zpráva o činnosti v oblasti poskytování informací 2023

Datum uveřejnění: 31. ledna 2024

Výroční zpráva o činnosti Základní umělecké školy Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2 v oblasti poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, za kalendářní rok 2023.
 

Objektiv 2023

Blahopřejeme žákyni studijního zaměření Multimediální tvorba Natálii Müllerové,  které se podařilo získat 2. místo v krajském kole soutěže v technických dovednostech  "Objektiv 2023". Téma VI. ročníku soutěže bylo „Geometrie v architektuře“.  Vítěznou fotografii s názvem „Místo činu Poruba“ si můžete prohlédnout v detailu tohoto článku.

Fotosoutěž 2023 na téma VEČERNÍ FOTOGRAFIE

Blahopřejeme žákyni výtvarného oboru k umístění ve fotosoutěži na téma Večerní fotografie. Žákyně studijního zaměření „Multimediální tvorba“ Natálie Müllerová získala 6. místo v kategorii do 18 let, ve které bylo celkem přihlášeno 215 fotografií. 

Vždycky je to trošku adrenalin

V detailu článku si fandové houslového oddělení mohou přečíst rozhovor s koncertním mistrem Petrem Kupkou, který vyučuje v naší škole a zároveň působí v Moravském divadle v Olomouci.
 
Rozhovor byl publikován v magazínu uvedeného divadla.
 

Kytarový koncert tentokrát na Horakůvce

Na Horakůvce proběhl ve středu 25.10.2023 Kytarový koncert, na kterém vystoupil soubor žáků naší školy pod vedením Bc. Martina Tomeše a Davida Papaly, Duo Carpaccio a Moravskoslezský kytarový soubor pod vedením Mgr. Martina Ládra. Koncert byl určen nejen fandům hry na tento romantický nástroj, ale také široké šenovské veřejnosti. Děkuji všem účinkujícím žákům za vzornou reprezentaci školy a pedagogům za pečlivou přípravu. V detailu článku můžete zhlédnout pár fotografií z akce. 
 
Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Zrušení pevných linek k 18.10.2023

Oznamujeme, že od 18.10.2023 nebudou funkční pevné linky.  Budou zrušeny z ekonomických důvodů. Nově nás můžete kontaktovat na těchto telefonních číslech:

776 179 035 sekretariát

774 887 911 ředitelka školy

Informace o ochraně osobních údajů zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání

Datum uveřejnění: 14. září 2023

Informace o ochraně osobních údajů je poskytována pro plnění právních povinností v článcích 12 až 14 obecného nařízení. Tento dokument je veřejný a slouží k Vašemu řádnému informování o rozsahu, účelu, době zpracování osobních údajů a k poučení o Vašich právech v souvislosti s jejich ochranou.

Kateřina Dostalíková, DiS.

Vyučuje v naší škole hru na klavír.

Úspěch naší žákyně Lenky Filipové

Naše žákyně Lenka Filipová byla přijata do ročního stipendijního programu MenART, který je určený dětem a studentům nadaným v uměleckých oborech a jejich pedagogům. Umožňuje jim po dobu jednoho školního roku pracovat v úzkém kontaktu s mentory – výraznými osobnostmi české umělecké scény a nejen to.Vrcholným okamžikem celého programu je vystoupení žáků na festivalu Smetanova Litomyšl. Vzhledem k tomu, že je tento festival po Pražském jaru hned druhý největší hudební festival u nás, chci Lence touto cestou poděkovat za skvělou reprezentaci naší školy, za usilovnost a píli s jakou se hře na housle již řadu let věnuje. Velký dík patří bezpochyby také jejímu pedagogovi Petru Kupkovi, bez jehož obětavosti a nadšení pro věc by Lenka nedošla tak daleko.
Bc. Eva Malicherová, ředitelka školy

Celkový počet článků: 97


Další informace

  • IČ: 60802154
  • DIČ: CZ60802154
  • Číslo účtu: 1683825339/0800
  • Peněžní ústav: Česká spořitelna, a.s.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní umělecká škola
Viléma Wünsche, Šenov, Zámecká 2

Zámecká 2
739 34  Šenov

Telefon: +420 776 179 035

E-mail: info@zus-senov.cz
www.zus-senov.cz

Více informací

Další informace