David Papala

Vyučuje hru na kytaru a zároveň působí jako učitel na Základní umělecké škole v Hlučíně.

Bc. Monika Rozsypalová

Vyučuje hru na zobcovou a příčnou flétnu. Tomuto oboru se věnuje i na Základní umělecké škole v Ostravě – Zábřehu. V současné době je na rodičovské dovolené.

Karel Smyček

Vyučuje v naší škole hru na klarinet, saxofon a zobcovou flétnu.

Mgr. Darina Štencková

Vyučuje výtvarný obor se studijním zaměřením na Komplexní výtvarnou tvorbu. V současné době je na rodičovské dovolené.

YOUNGFOTO 2018

Máme radost z úspěchu našich žákyní, které se umístily v celorepublikové soutěži pro mladé fotografy ve věku od 11 do 18 let s názvem YOUNGFOTO 2018. Téma bylo „Portrét 100x jinak. Berenika Haladová získala 3.místo v kategorii mladší první stupeň a Stella Zettlitzová 3.místo v kategorii starší první stupeň.

Knížka o našem městě

Paní učitelka Malicherová se s žáky pokusila vytvořit fotografický a obrazový dokument o Šenově, který by zachytil jeho ráz v roce 2017. Díky spolupráci se starostou města byly obrázky žáků otištěny v stejnojmenné knize a také se objeví v šenovském kalendáři na rok 2018.
Eva Malicherová, učitelka multimediální tvorby

Bc. Martin Tomeš

Vyučuje hru na kytaru. Je absolventem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a Fakulty sociálních studií na Ostravské univerzitě.

Soňa Trčková

Vyučuje sólový zpěv, hru na klavír a keyboard.

Vlasta Urbášková

Vyučuje hru na klavír a violoncello. Byla ředitelkou Základní umělecké školy Viléma Wünsche v Šenově v letech 1994 až 2022.

YOUNGFOTO 2017

V únoru 2017 jsme zakoupili 4 digitální zrcadlovky v hodnotě 92 tis. Kč. Díky kvalitní technice a také šikovnosti žáků jsme se již po pár měsících mohli radovat z fotografických úspěchů. Vojtěch Halada získal 1. místo a Jan Holuša 3. místo v kategorii základních uměleckých škol.