Bc. Eva Malicherová

Výtvarné tvorbě se věnuji od dětství, umožňuje mi ponořit se do sebe a zároveň objevovat krásu, kterou jsme obklopeni.

Po ukončení studia na Střední uměleckoprůmyslové škole ve Frýdku-Místku - obor Podnikání v reklamě a umění, jsem se zaměřila na výtvarnou fotografii na Lidové konzervatoři v Ostravě a na tvorbu drobných plastik pod vedením Mgr. Gabriely Maňákové. Celoživotně mám intenzivní potřebu učit se nové věci a tak jsem se ještě rozhodla rozšířit své obzory studiem Sociální pedagogiky na Ostravské univerzitě, které jsem v roce 2022 úspěšně dokončila.

V Základní umělecké škole Viléma Wünsche jsem zaměstnána od roku 1994 na pozici hospodářka - hlavní účetní a od roku 2013 vyučuji také studijní zaměření Multimediální tvorba.

Mým cílem je rozvíjet v dětech touhu po poznání, hravost, originalitu a naučit je využívat nové technologie kreativně.

Studijní zaměření:

Multimediální tvorba

E-mail: eva.malicherova@zus-senov.cz
  Web: www.zus-senov.cz

Životní motto:

"Výuka výtvarného oboru je pro mne oboustranný proces založený na vzájemném sdílení vědění, zkušeností a zážitků mezi učitelem a žákem."

Všechny fotografie z galerie Tvorba Evy Malicherové

Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 4765x